Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

AnaLig’de Ev Sahibiyiz

498 defa okundu kategorisinde, 27 Ara 2019 - 17:50 tarihinde yayınlandı
Halkın Nabzı

AnaLig’de Ev Sahibiyiz

İlimizde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (AnaLig) Marmara Grup Müsabakaları başladı.

Kızlar Kategorisinde A grubunda Bursa, Edirne, Sakarya, Balıkesir, B grubunda İstanbul Anadolu, Kocaeli, Tekirdağ, Çanakkale, C grubunda ise İstanbul Avrupa, Kırklareli ve Yalova İlleri yer alıyor.

Erkekler Kategorisinde A grubunda İstanbul Anadolu, Çanakkale, Bursa, Edirne, B grubunda İstanbul Avrupa, Tekirdağ, Yalova, Balıkesir, C grubunda ise Kocaeli , Sakarya ve Kırklareli İlleri başarı arıyor.

Anadolu Yıldızlar Ligi Marmara Grubunda Erkek takımları 15 Temmuz Camili Mahallesindeki Yenikent Spor Salonunda, kız takımları ise Hendek İlçesinde bulunan Yeni Spor Salonunda oynanacak müsabakalarda başarı arayacaklar.

Grup maçlarının açılış seremonisi Yenikent Spor Salonunda yapıldı. Açılış Seremonisine katılan Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “ Anadolu Yıldızlar Ligi (AnaLig) Marmara Grup müsabakalarına ev sahipliği yapmanın mutluluğunuz yaşıyoruz. Müsabakalara katılan tüm İllere başarılar diliyorum “ şeklinde konuştu.  Açılış Seremonisinde Spor Şube Müdürü Özgür Aygün, Salon Amiri İsmail Yılgın ve müsabakalara katılan İl takımları yer aldı. Grup müsabakaları 29 Aralık 2019 Pazar günü sona erecek.

 

Marmara Grubu- Grup Müsabakaları (Erkek) Fikstürü

Yenikent Spor Salonu

27 Aralık 2019 Cuma

Saat 10:00 İstanbul Anadolu-Çanakkale

Saat 11:30 İstanbul Avrupa-Yalova

Saat 14:30 Kocaeli-Sakarya

Saat 16:00 Bursa Edirne

Saat 17:30 Yalova-Balıkesir

28 Aralık 2019 Cumartesi

Saat 10:00 İstanbul Avrupa-Yalova

Saat 11:30 Kocaeli-Kırklareli

Saat 13:00 İstanbul Anadolu-Bursa

Saat 14:30 Tekirdağ-Balıkesir

Saat 16:00 Çanakkale-Edirne

29 Aralık 2019 Pazar

Saat 09:00 Sakarya-Kırklareli

Saat 10:30 İstanbul Anadolu-Edirne

Saat 12:00 İstanbul Avrupa-Balıkesir

Saat 13:30 Çanakkale-Bursa

Saat 15:00 Tekirdağ-Yalova

 

Marmara Grubu- Grup Müsabakaları (Kız) Fikstürü

Hendek Yeni Spor Salonu

27 Aralık 2019 Cuma

Saat 10:00 Bursa-Edirne

Saat 11:30 İstanbul Anadolu-Kocaeli

Saat 14:30  İstanbul Avrupa-Kırklareli

Saat 16:00 Sakarya-Balıkesir

Saat 17:30 Tekirdağ-Çanakkale

28 Aralık 2019 Cumartesi

Saat 10:00 İstanbul Anadolu-Tekirdağ

Saat 11:30 İstanbul Avrupa-Yalova

Saat 13:00 Kocaeli-Çanakkale

Saat 14:30 Bursa-Sakarya

Saat 16:00 Edirne-Balıkesir

29 Aralık 2019 Pazar

Saat 09:00 Kırklareli-Yalova

Saat 10:30 Bursa-Balıkesir

Saat 12:00 İstanbul Anadolu-Çanakkale

Saat 13:30 Edirne-Sakarya

Saat 15:00 Kocaeli-Tekirdağ

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi.

 

 

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com