Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Haftalık Programı ( 12 – 21 Haziran 2019 )

780 defa okundu kategorisinde, 13 Haz 2019 - 17:51 tarihinde yayınlandı
Haftalık Programı ( 12 – 21 Haziran 2019 )
Halkın Nabzı

SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Haftalık Programı ( 12 – 21 Haziran 2019 )

 12 Haziran 2019 Çarşamba

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 20:30 Yıldırımspor – Hasanbeyspor

Adp. Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Çaybaşı Fuadiye- Hacıfazlıoğlu

(2. Amatör Play Off A Grubu)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karasuspor-Çatalköprüspor

Saat 19:00 Kuzuluk Ersoyspor-54 Futbol K.

(U12 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları )

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Ozanlargücü-Sakaryagücüspor

Saat 17:00 Sakarya Çarkspor-Serdivanspor

(U12 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları )

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 15:50 Sakarya Eğitim-Serdivan 1907spor

Saat 17:00 Harmanlıkspor-S.T.Demirspor

Saat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Erenlerspor

Saat 18:05 Sakarya Ada Futbol K.-Beşköprüspor

Saat 18:05 Geyvespor-Adapazarıspor

Saat 19:10 Gazellerspor-Arifiye Atılgan

Saat 19:10 Sakarya Akademik-Sakarya TEKspor

Saat 20:15 Sakaryacaddesi-Yazlıkspor

(U12 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları )

Saat 20:30 Kızılkayaspor – Büyükyanıkspor

(2. Amatör Play Off A Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Hacıfazlıoğluspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 18:05 Çamlıca Beldespor-Hendekspor

Saat 19:10 Alaağaçspor-Akyazıspor

Saat 20:15 Akyazı Karadeniz-Akyazı Akınspor

(U12 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları )

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 16:00 Sakarya Starspor-Sapanca Kurtköy

Saat 17:05 Kemaliyespor-Aslan Futbol K.

Saat 18:10 S.Kırkpınar-Arifiyespor

Saat 19:15 Sapanca Akademi-Taraklıspor

(U12 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları )

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Anadolu Basket – Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar – Sakarya Özel Yıldızlar

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

13 Haziran 2019 Perşembe

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 1954 Hendek Spor – Sakarya Gelişim (A)

Saat 19:45 Sakarya Gelişim (B) – Sakarya Yıldızlar

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 20:00 Yeşiller Gençlikspor – Acıelmalıkspor

(2. Amatör Play-Off B Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Erenlerspor – Adapazarıspor

Saat 18:00 Geyvespor – 54 Futbol Kulübü

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Saat 18:00 Harmanlıkspor – Yazlıkspor

Saat 19:00 Sakarya Ada Futbol Kulübü – Sakarya TEKspor

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Saat 19:00 Ozanlargücüspor – Serdivan 1907

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Saat 20:00 Akyazı Karadenizspor – Yazlıkspor

(2. Amatör Play-Off B Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Akyazıspor – Akyazı Akınspor

Saat 18:00 Akyazı Karadeniz- Hendekspor

Saat 19:00 Alaağaçspor – Hacıfazlıoğlu

(U-11 Akyazı Grubu)

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 17:00 Kemaliyespor – Arifiyespor

Saat 18:00 Kırkpınarspor – Taraklıspor

Saat 19:00 S.Tüvasaş Demirspor – Sapanca Kurtköy

(U-11 Arifiye Grubu)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Kuzuluk Ersoyspor – Serdivanspor

(U-11 Karasu Grubu)

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor – Sakarya Starspor

(U-11 Karasu Grubu)

14 Haziran 2019 Cuma

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Sakarya Gelişim (A) – Anadolu Basket

Saat 19:45 Sakarya Özel Yıldızlar – 1954 Hendek Spor

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Çatalköprüspor-Kuzuluk Ersoy

Saat 19:00 Serdivanspor-Karasuspor

(U12 Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakaları)

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 54 Futbol K.- Ozanlargücüspor

Saat 17:00 Sakaryagücüspor-Sakarya Çarkspor

(U12 Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakaları)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 15:50 Serdivan 1907spor-Hızırtepe Özen

Saat 17:00 Adapazarıspor-Harmanlıkspor

Saat 17:00 Beşköprüspor-Sakarya Akademikspor

Saat 18:05 Arifiye atılgan-Geyvespor

Saat 18:05 Erenlerspor-Sakarya Ada Futbol K.

Saat 19:10 S.T. Demirspor-Sakarya Caddesi

Saat 19:10 Sakarya TEKspor-Sakarya Eğitim

Saat 20:15 Yazlıkspor-Gazellerspor

(U12 Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakaları)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Sakaryaspor A.Ş.-Akyazı Karadeniz

Saat 18:05 Hendekspor-Hacıfazlıoğlu

Saat 19:10 Akyazı Akınspor-Alaağaçspor

Saat 20:15 Akyazıspor- Çamlıca Belde

(U12 Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakaları)

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 16:00 Arifiyespor-Sakarya Starspor

Saat 17:05 Aslan Futbol K.-Kırkpınarspor

Saat 18:10 Sapanca Kurtköy-Sapanca Akademi

Saat 19:15 Taraklıspor-Kemaliyespor

(U12 Futbol Ligi 2. Hafta Müsabakaları)

15 Haziran 2019 Cumartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Sakarya Gelişim (B) – Sakarya Gelişim (A)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar – 1954 Hendek Spor

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

Geyve Spor Salonu

Saat 10:00 Milli Mücadelenin 100. Yılı İller Arası Karate Turnuvası

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Sakarya Starspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 15:00 Serdivanspor-Sakaryagücüspor

Saat 16:00 Aslan F.K.-Harmanlıkspor

Saat 16:00 Adapazarıspor-Geyvespor

Saat 17:00 Sakarya TEKspor-Sakarya Akademik

Saat 17:00 Serdivan 1907-Sakarya Çarkspor

Saat 18:00 Yazlıkspor-Sakarya Ada F.K.

Saat 18:00 54 Futbol Kulübü-Ozanlargücüspor

(U11 Futbol Ligi 7.Hafta Müsabakaları)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Hacıfazlıoğluspor-Çatalköprü

Saat 18:00 Hendekspor-Alaağaçspor

(U11 Futbol Ligi 7.Hafta Müsabakaları)

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 16:00 Arifiyespor-Sakarya Kırkpınar

Saat 17:00 Sapancakurtköy-Sapanca Akademi

Saat 18:00 Taraklıspor-S.T. Demirspor

(U11 Futbol Ligi 7.Hafta Müsabakaları)

17 Haziran 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Anadolu Basket- Sakarya Özel Yıldızlar

Saat 19:45 1954 Hendek Spor – Sakarya Gelişim (B)

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Sakarya Ada F. K.- Hızırtepe Özen

Saat 17:00 Geyvespor-Gazellerspor

Saat 18:05 Sakarya Akademikspor-Erenlerspor

Saat 18:05 Harmanlıkspor-Arifiye Atılgan

Saat 19:10 Sakarya Eğitim-Beşköprüspor

Saat 19:10 Sakarya Caddesi-Adapazarıspor

Saat 20:15 Sakarya TEKspor-Serdivan 1907spor

Saat 20:15 S.T. Demirspor-Yazlıkspor

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 16:00 Kırkpınarspor-Kemaliyespor

Saat 17:05 Sakarya Star-Aslan Futbol K.

Saat 18:10 Sapanca Akademi-Arifiyespor

Saat 19:15 Sapanca Kurtköy-Taraklıspor

(U12 Futbol Ligi 3. Hafta Müsabakaları)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Hendekspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 18:05 Hacıfazlıoğlu-Akyazıspor

Saat 19:10 Çamlıcaspor-Akyazı Akınspor

Saat 20:15 Alaağaçspor-Akyazı Karadeniz

(U12 Futbol Ligi 3. Hafta Müsabakaları)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Kuzuluk Ersoy-Karasuspor

(U12 Futbol Ligi 3. Hafta Müsabakaları)

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Ozanlarspor-Çatalköprüspor

Saat 18:05 Sakarya Çarkspor-54 Futbol K.

Saat 19:10 Sakaryagücüspor-Serdivanspor

(U12 Futbol Ligi 3. Hafta Müsabakaları)

19 Haziran 2019 Çarşamba

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Sakarya Özel Yıldızlar – Sakarya Gelişim (A)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar – Anadolu Basket

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Adapazarıspor-Demirspor

Saat 17:00 Beşköprüspor-Sakarya TEKspor

Saat 18:05 Arifiye Atılgan-Sakarya Caddesi

Saat 18:05 Erenlerspor-Sakarya Eğitim

Saat 19:10 Gazellerspor-Harmanlıkspor

Saat 19:10 Hızırtepe Özen-Sakarya Akademik

Saat 20:15 Yazlıkspor-Geyvespor

Saat 20:15 Serdivan 1907-Sakarya Ada F.K.

(U12 Futbol Ligi 4. Hafta Müsabakaları)

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi   

Saat 16:00 Arifiyespor-Sapanca Kurtköy

Saat 17:05 Aslan Futbol K.-Sapanca Akademi

Saat 18:10 Kemaliyespor-Sakarya Starspor

Saat 19:15 Taraklıspor-Kırkpınarspor

(U12 Futbol Ligi 4. Hafta Müsabakaları)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Sakaryaspor A.Ş.-Alaağaçspor

Saat 18:05 Akyazı Karadeniz-Çamlıcaspor

Saat 19:10 Akyazı Akınspor-Hacıfazlıoğlu

Saat 20:15 Akyazıspor-Hendekspor

(U12 Futbol Ligi 4. Hafta Müsabakaları)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 18.00 Serdivanspor-Kuzuluk Ersoy

Saat 19:00 Karasuspor-Ozanlargücüspor

(U12 Futbol Ligi 4. Hafta Müsabakaları)

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 16.00 54 Futbol K.-Sakaryagücüspor

Saat 17.00 Çatalköprü-Sakarya Çarkspor

(U12 Futbol Ligi 4. Hafta Müsabakaları)

17-20 Haziran 2019

Sakarya Tenis Akademisi

Saat 10:00 12 Yaş Hafta İçi Tenis Turnuvası

21 Haziran 2019 Cuma

Atatürk Spor Salonu

Saat 18:15 Sakarya Gelişim (B) – Sakarya Özel Yıldızlar

Saat 19:45 Anadolu Basket – 1954 Hendek Spor

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi Play-Off

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com