Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

IOC, 16 sporcuyu diskalifiye etti

619 defa okundu kategorisinde, 18 Kas 2016 - 12:36 tarihinde yayınlandı
Halkın Nabzı

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), 16 sporcuyu, doping testlerinin pozitif çıkması nedeniyle 2008 Pekin Olimpiyatları’ndan diskalifiye etti.

IOC’den yapılan açıklamada, 2008 Pekin Olimpiyatları’nda yarışan sporculara ait depolanmış örnekler üzerinden yapılan doping testlerinin pozitif çıkmasından dolayı çeşitli branşlardaki 16 ismin konusu geçen olimpiyattan geriye dönük olarak diskalifiye edildiği belirtildi.

Denis Oswald, Gunila Lindberg ve Uğur Erdener’den oluşan IOC Disiplin Komisyonu tarafından diskalifiye edilen sporcuların isim, branş, madalya ve ülkeleri şöyle:

Khasan Baroev (Güreş-Gümüş-Rusya), Irina Nekrassova (Halter-Gümüş-Kazakistan), Vitaly Rahimov (Güreş-Gümüş-Azerbaycan), Khadzhimurat Akkaev (Halter-Bronz-Rusya), Natalya Davydova (Halter-Bronz-Ukrayna), Chrysopigi Devetzi (Üç adım atlama-Bronz-Yunanistan), Mariya Grabovetskaya (Halter-Bronz-Kazakistan), Dmitry Lapikov (Halter-Bronz-Rusya), Asset Mambetov (Güreş-Bronz-Kazakistan), Denys Yurchenko (Sırıkla atlama-Bronz-Ukrayna), Iryna Kulesha (Halter-Belarus), Maya Maneza (Halter-Kazakistan), Vita Palamar (Yüksek atlama-Ukrayna), Nizami Pashayev (Halter-Azerbaycan), Vladimir Sedov (Halter-Kazakistan), Elena Slesarenko (Yüksek atlama-Rusya).

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com