Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

SAKARYA GENÇLİ VE SPOR İL HAFTALIK PROGRAMI

494 defa okundu kategorisinde, 07 Ara 2019 - 16:43 tarihinde yayınlandı
SAKARYA GENÇLİ VE SPOR İL HAFTALIK PROGRAMI

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü

HAFTALIK PROGRAM (07-13 Aralık 2019 )

07-08 Aralık 2019

Sakarya Spor Salonu

Saat 09:00 Wushu Antrenör Vize ve Gelişim Semineri

07 Aralık 2019 Cumartesi

Sakarya Spor Salonu  (Halter Antenman Salonu)

Saat 10:00 Okul Sporları Tüm Kategoriler Halter İl Birinciliği

Hendek Yeni Spor Salonu

Saat 10:00 Minik-Yıldız İller Arası Hentbol Ligi Müsabakaları

Yenikent Spor Salonu

Saat 13:00 Sakarya B.Ş.B.-Dora S.K.

(Türkiye Hentbol Federasyonu 2.Ligi)

08 Aralık 2019 Pazar

Sakarya Spor Salonu (Boks Antenman Salonu)

Saat 09:30 Okul Sporları Gençler (A-B) Kategorileri Boks İl Birinciliği

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonu Spor

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Prof.Dr.Tansu Çiller M.T.A.L. Sahası

Saat 13:00 Sakarya Ampute Eng.S.K.-Adana Ampute S.K.

(T.B.E.F. Ampute Futbol 2.Ligi)

Adapazarı Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-ÇiftlikköyBelediye

(Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi )

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Zafer Spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Bozüyük Vitraspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş.-Piserro Kahramanmaraşspor

(TFF 2.Lig )

09 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Genç A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya B.Ş.B. Basket (B)

Saat 19:45 Sakarya Yıldızlar-Antspor

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

10-11-12 Aralık 2019

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler 1. ve 2 . Küme (Merkez İlçe) Masa Tenisi İl Birinciliği

10 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Gençler A Güreş İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Basket (A)-Atılgan

Saat 19:45 ASAŞ-Antspor

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Akyazı Eğitim Spor-Ada Spor

Saat 20:00 Boybeyi Spor-Sakarya Voleybol

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

11 Aralık 2019 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Şahin O.O. – Özel Neva O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. – Özel Doruk O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 13:00 Yenigün O.O.- Özel Serdivan Kale O.O.

Saat 14:00 Hendek Ziya Gökalp O.O. – Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Mefkure O.O. – Yücel Ballık O.O.

Saat 11:15 Özel Enka O.O. – Özel Neva O.O.

Saat 12:30 Zübeydehanım O.O. – Özel Ada Anka O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (A) -Sakarya Gelişim (B)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Sakarya Yıldızlar

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

12 Aralık 2019 Perşembe

Yenikent Spor Salonu

Saat 11:00 Özel Sakarya Açılım O.O. – Akyazı Şehit A.Çondul O.O.

Saat 12:00 Şehit Mahmutbey O.O. – Özel Neva O.O.

(Yıldız Erkekler Hentbol Müsabakası)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O. – Özel SAÜ Vakfı O.O.

Saat 11:15 Özel Şahin O.O. – Özel Bilnet O.O.

Saat 12:30 Özel Güneş O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

(Yıldız Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 13:45 Ahmet Akkoç O.O. – Söğütlü T.F.K. Ortaokulu

Saat 15:00 Özel Neva O.O. – Özel Bil O.O.

(Yıldız Kız Basketbol Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Erenler Güneş-Sakarya BŞB Basket

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30 Gelişimspor-Sakarya Voleybol

Saat 20:00 Akyazı Eğitim Spor-Boybeyi Spor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

13 Aralık 2019 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Hendek İ.H.O.O.-Özel Şahin O.O.

Saat 11:00 Sait Faik A. O.O.-Şehit A. Gaffar Okkan O.O.

Saat 12:00 Özel Doruk O.O.- Şehit Mahmutbey O.O.

Saat 14:00 Ö. Serdivan Kale O.O.- Hendek Ziya Gökalp O.O.

Saat 15:00 Yenigün O.O.- Yücel Ballık O.O.

(Küçük Erkekler Hentbol Müsabakaları)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18.15 Sakarya Gelişim (B)-Erenler Güneş Koleji

Saat 19.45 Antspor-Sakarya B.Ş.B. Basket (A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

 

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

 

Süper Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00 Hendek Dereköyspor-Kocaalispor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 As Akyazıspor-Arifiyespor

Geyve Sahası

Saat 14:00 Geyvespor-Erenlerspor

Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor-Karapürçekspor

  1. Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Kocadöngelspor-Yeni Alandüzüspor

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Taraklıspor-Akyazı Akınspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Yeşiller Gençlik-Hızırtepe Özenspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Limanderespor-Alaağaçspor

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:00 S. Esentepe Gölspor-Fırtına G.Birliği

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Küçücek Beldespor

  1. Amatör Lig B Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 O.Harunustaspor-Akyazıgücüspor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Hendek Boğazspor-Kızılcıkspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Büyükyanıkspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Sakarya TEKspor-Akyazı Çınarlık G.

Saat 18:00 Hayreddinspor-Akyazıspor

Arifiye Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Hacımercanspor

Süper Amatör Lig A Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

07 Aralık 2019 Cumartesi

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 14:00 Serdivanspor-Karasu Aziziyespor

08 Aralık 2019 Pazar

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Söğütlüspor-Harmanlıkspor

Karaman Sentetik Saha

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Çaybaşı Bekirpaşa

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Sakarya Kırkpınar

  1. Amatör Lig C Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yağcılarspor-Kuzulukspor

Hendek Akova Sahası

Saat 15:00 Akova Barışspor-Sakarya SHÇEK

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hendek Yenimahalle-Taşkısığıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 13:00 Kaynarcaspor-Yuvalakspor

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Ferizlispor 2011

  1. Amatör Lig D Grubu 11. Hafta Müsabaka Programı

08 Aralık 2019 Pazar

Kazımpaşa Sahası

Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Altınderespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harbişspor-Yuvalıderespor

Saar 18:00 Garajlar Taçspor-Taşburunspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Turnalı Telli Gölspor-Hacıkışlaspor

Hacımercan Sahası

Saat 14:00 Akçayspor-Sakarya Caddesispor

U14 Futbol Ligi A Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Harmanlıkspor-Sapanca Akademispor

Saat 20:00 Çatalköprüspor-Sakarya T.Demirspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00   Erenlerspor-Sakaryaspor A.Ş.

Saat 18:30 Aslan Futbol K.-Akyazı Karadeniz

 

U14 Futbol Ligi B Grubu Play-Off 1. Hafta Müsabakaları

09 Aralık 2019 Pazartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Hendekspor-Akyazı Akınspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Gazellerspor-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Karasuspor-Sakaryagücüspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-54 Futbol Kulübü

U16 Futbol Ligi 1. Hafta Müsabakaları

06 Aralık 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sakarya Ada Futbol K.

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Erenlerspor-Karasu Aziziyespor

Saat 20:15 Akova Barışspor-Sakarya Caddesispor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Harmanlıkspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Arifiyespor-Sakarya Tüvasaş Demirspor

Saat 19:45 Sakarya Akademik- 54 Futbol Kulübü

07 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya TEKspor-Sakaryagücüspor

Saat 14:00 Hendekspor-Sapanca Kurtköyspor

Pamukova Atatürk Stadı

Saat 15:00 Geyvespor-Pamukova 1968spor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Yazlıkspor

Yuvalıdere Sahası

Saat 14:00 Ferizlispor 2011-Karasuspor

08 Aralık 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Acıelmalıkspor-Serdivanspor

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
HALKINNABZI
Yorumlara Kapalı
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com