Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
-- %0,00
BIST 94.244
%0,08
Dolar 5,7909
%0,39
Euro 6,5303
%1,38
Altın 256,72

Sakarya Gençlik Merkezi Haftalık Programı

207 defa okundu kategorisinde, 23 May 2019 - 17:29 tarihinde yayınlandı

SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Haftalık Programı ( 24 – 31 Mayıs 2019 )

24 – 26 Mayıs 2019

  1. Kırkpınar Kano Kürek Tesisleri

Saat 09:00 Bahar Kupası Kürek Yarışları

25 – 26 Mayıs 2019

Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi

Saat 10:00 Minikler Satranç İl Birinciliği Müsabakaları

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Erenler Sentetik Çim Saha (1)

Saat 16:00 Geyvespor – Erenlerspor

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (2)

Saat 16:00 Harmanlıkspor – Gazellerspor

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (1)

Saat 17:00 Ozanlargücüspor – Adapazarıspor

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (2)

Saat 17:00 Sakarya Ada F.K. -Aslan F.K.

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (1)

Saat 18:00 Sakarya Çarkspor – 54 Futbol Kulübü

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (2)

Saat 18:00 Sakarya Akademik – Yazlıkspor

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Akyazı Karadeniz – Akyazıspor

Saat 17:00 Alaağaçspor – Akyazı Akınspor

Saat 18:00 Çatalköprüspor – Hendekspor

(U-11 Akyazı Grubu)

Sakarya Spor Salonu

Saat 15:00 Asaşspor – Sakarya Yıldızlar

Saat 16:30 Anadolu Basket – Olimpos

(U-10 Erkeler Basketbol Ligi)

26 Mayıs 2019 Pazar

Sakarya Atletizm Pisti

Saat 13:30 5. TAF Turkcell Küçükler Atletizm Festivali Bölge Finali Yarışmaları

Sakarya Spor Salonu

Saat 15:00 Adabask Spor – 1954 Hendek Spor

Saat 16:30 Sakarya Özel Yıldızlar – Tıbbiyeliler

(U-10 Erkeler Basketbol Ligi)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Adapazarıspor – Sakarya Çarkspor

Erenler Sentetik Çim Saha (1)

Saat 17:00 54 Futbol Kulübü – Serdivan 1907

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (2)

Saat 17:00 Yazlıkspor – Sakarya TEKspor

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (1)

Saat 18:00 Erenlerspor – Ozanlargücüspor

(U-11 Erenler Suni A Grubu)

Erenler Sentetik Çim Saha (2)

Saat 18:00 Gazeller – Sakarya Ada F.K.

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Akyazı Akın – Çatalköprüspor

Saat 17:00 Hendekspor – Hacıfazlıoğlu

Saat 18:00 Akyazıspor- Alaağaçspor

(U-11 Akyazı Grubu)

27 Mayıs 2019 Pazartesi

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan F.K. – Sakarya Akademik

(U-11 Erenler Suni B Grubu)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 A Grup 1.’si – D Grup 1.’si

Saat 11:30 B Grup 2.’si – C Grup 2.’si

Saat 13:00 B Grup 1.’si – C Grup 1.’si

Saat 14:30 A Grup 2.’si – D Grup 2.’si

(Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

28 Mayıs 2019 Salı

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.’si – B Grubu 2.’si

Saat 12:00 B Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si

(Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

29 Mayıs 2019 Çarşamba

Sakarya Spor Salonu

Saat 18:00 Sakarya Gelişim (B) – Anadolu Basket

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:00 Olimpos – Asaşspor

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

30 Mayıs 2019 Perşembe

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Mağluplar

Saat 12:00 Galipler

(Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Kerim KANCA
Yorumlara Kapalı
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com