Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Sakarya Gençlik Spor il Müdürlüğü Haftalık Program

863 defa okundu kategorisinde, 30 Oca 2020 - 22:07 tarihinde yayınlandı
Sakarya Gençlik Spor il Müdürlüğü Haftalık Program
Halkın Nabzı

HAFTALIK PROGRAM  ( 01-07 Şubat 2020)

1 Şubat 2020 Cumartesi

Erenler Çaybaşı Spor Salonu

Saat 09:00 15 Temmuz Kurtuluş Minik-Yıldız Judo Turnuvası

Geyve Atatürk Spor Salonu

Saat 09:00 Karate İl Turnuvası

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. – Belediye Derince Spor

(Bölgesel Gelişim U17 Futbol Ligi)

2 Şubat 2020 Pazar

Erenler Stadı

Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol Kulübü-Tuzla Sahil Spor Spor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Edirnespor

(Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi )

Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş. (TFF 2.Lig)

Hendek Atatürk Stadı

Saat 14:00 Hendek Spor-Pamukova 1968Spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

3 Şubat 2020 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Anadolu Basket-Sakarya B.Ş.B.

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Basket

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

4 Şubat 2020 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Anadolu Basket (B)-Anadolu Basket (A)

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 18.30 Sakarya Voleybol (A)-Atılgan Spor

(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)

Saat 19:45 Gençlik Merkezi – Antspor

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 20:30 Gelişim Spor (A)-Sakarya Voleybol (B)

(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)

5 Şubat 2020 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Anadolu Basket (A)-Gençlik Merkezi

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 18:15 Anadolu Basket-Tıbbiyeliler

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B.-Sakarya Basket

(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45 Antspor-Anadolu Basket (B)

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

6 Şubat 2020 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Anadolu Basket (B)-Gençlik Merkezi

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 18:30 Boybeyi Spor-Atılgan Spor

(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)

Saat 19:45 Antspor-Anadolu Basket (A)

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 20:30 Akyazı Eğitim Spor-Karasu Kuzey G.S.K.

(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)

7 Şubat 2020 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Anadolu Basket (A)-Anadolu Basket (B)

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 18:30 Olimpik Akademi-Boybeyi

(Yıldız Erkekler Voleybol Ligi)

Saat 19:45 Antspor-Gençlik Merkezi

(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)

Saat 20:00 Sakarya Spor Lisesi S.K.-Gençlik Merkezi G.S.K.

(Yıldız Erkekler Voleybol Ligi)

OKUL SPORLARI ( 01-07 Şubat 2020 )

03-4-5 Şubat 2020

Arifiye STK Gölbaşı Tesisleri

Saat 09:30 Okul Sporları Gençler Tenis İl Birinciliği

03-04-05-06 Şubat 2020

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Genç B Erkekler Basketbol Grup Müsabakaları

03-04-05 Şubat 2020

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Genç B Kızlar Basketbol Grup Müsabakaları

3 Şubat 2020 Pazartesi

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 B Grup 2.’si – C Grup 2.’si

Saat 11:00 C Grup 1.’si – A Grup 2.’si

(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 1.Grup 1.’si – 7. Grup 1.’si

Saat 13:00 3.Grup 1.’si- 5.Grup 1.’si

Saat 14:00 2.Grup 1.’si – 8.Grup 1.’si

Saat 15:00 4.Grup 1.’si – 6.Grup 1.’si

(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

4 Şubat 2020 Salı

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 A Grup 1.’si – B Grup 2.’si

Saat 11:00 B Grup 1.’si – C Grup 1.’si

(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 1.Grup 1.’si – 5.Grup 1.’si

Saat 13:00 7. Grup 1.’si – 3.Grup 1.’si

Saat 14:00 2.Grup 1.’si – 6.Grup 1.’si

Saat 15:00 8.Grup 1.’si – 4.Grup 1.’si

(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Erenler Suni Saha

Saat 10:00 C Grubu 2.’si – D Grubu 2.’si

Saat 11:00 A Grubu 2.’si – F Grubu 1.’si

Saat 12:00 E Grubu 2.’si – B Grubu 2.’si

Saat 13:00 F Grubu 2.’si – E Grubu 1.’si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

5 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Stadı

Saat 10:00 Aydın Gürdamar O.O. – Vali Mustafa Uygur O.O.

Saat 11:30 Nazmiye Ömer Sözen O.O. – Söğütlü 15 Temmuz O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 Hakkı Demir O.O.- Karasu Sezi Eratik O.O.

Saat 11:30 Şht. Mahmutbey O.O.- M. Kemal Atatürk O.O.

Saat 13:00 Yenigün O.O. – Prof. Osman Öztürk O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Yücel Ballık O.O. – Arif Nihat Asya O.O.

Saat 11:00 İstiklal O.O.- Aykut Yiğit O.O.

Saat 12:00 Özel Bilnet O.O. – Akşemsettin O.O.

Saat 13:00 Nuribayar O.O. – Cengiz Topel O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

6 Şubat 2020 Perşembe

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Ted O.O. – Zübeydehanım O.O.

Saat 11:30 Özel Enka O.O. – Özel SAÜ Vakfı O.O.

Saat 15:00 Özel Erenler Güneş O.O. – Ahmet Akkoç O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Erenler Suni Saha

Saat 10:00 A Grubu 1.’si-D Grubu 2.’si

Saat 11:00 B Grubu 1.’si-F Grubu 1.’si

Saat 12:00 C Grubu 1.’si-B Grubu 2.’si

Saat 13:00 D Grubu 1.’si -E Grubu 1.’si

(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 C Grubu 2.’si – A Grubu 1.’si

Saat 11:00 A Grubu 2.’si – B Grubu 1.’si

(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Saat 12:00 1. Grup 1.’si- 3. Grup 1.’si

Saat 13:00 5. Grup 1.’si- 7. Grup 1.’si

Saat 14:00 2. Grup 1.’si- 4. Grup 1.’si

Saat 15:00 6. Grup 1.’si – 8. Grup 1.’si

(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

06 – 07 Şubat 2020

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Eskrim Tüm Kategoriler İl Birinciliği

Sapanca Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Yıldızlar Badminton İl Birinciliği

7 Şubat 2020 Cuma

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:30 Özel Ada Anka O.O. – Mevlana İ.H.O.O.

Saat 10:30 Kaynarca Mimar Sinan O.O. – Ali Fuatpaşa O.O.

Saat 11:30 Hakkı Demir O.O. – Özel Saü Vakfı O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 75. Yıl Cumhuriyet MTAL- Sakarya Cevat Ayhan Fen L.

Saat 10:30 Şht. Hakan Bayram AİHL. – Özel Final Akademi And. L.

Saat 11:30  Arifiye MTAL – Vali M. Cahit Kıraç And.L.

(2. Küme Genç Erkekler Voleybol Adapazarı İlçesi)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O. – Karapürçek Atatürk O.O.

Saat 11:15 Ferizli Hatice Aslan O.O. – Üzehir Garih O.O.

Saat 14:00 Akyazı Paris O.O. – Mithatpaşa O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 Hacı Emine Oba O.O. – Yunus Çiloğlu O.O.

Saat 11:15 Aydın Gürdamar O.O. – Söğütlü 15 Temmuz O.O.

Saat 14:00 Vali Mustafa Uygur O.O. – Nazmiye Ömer Sözen O.O.

(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Özel Ted O.O. – Zübeydehanım O.O.

Saat 11:00 Özel Enka O.O. – Özel Saü Vakfı O.O.

Saat 14:00 Özel Erenler Güneş O.O. – Ahmet Akkoç O.O.

(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

07-08-09 Şubat 2020

Sakarya Yüzme Havuzu

Saat 09:00 Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği

Sakarya Spor Salonu (Atıcılık Salonu)

Saat 10:00 Okul Sporları Yıldız-Genç Atıcılık İl Birinciliği

FUTBOL PROGRAM

Süper Amatör Lig B Grubunda 16. Haftanın Programı

01 Şubat 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karapürçekspor-Erenlerspor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Hendek Dereköyspor

Kazimiye Sahası

Saat 14:00 Kazimiyespor-As Akyazıspor

Erenler Atatürk Stadı

Saat 14:00 S.T.Demirspor-Geyvespor

Süper Amatör Lig A Grubunda 15. Haftanın Programı

02 Şubat 2020 Pazar

Kırkpınar Sahası

Saat 14:00 Kırkpınarspor-Kocaali Sahilspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Çaybaşı Bekirpaşa

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00 Karaaptiler Akınspor-Harmanlıkspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 14:00 Serdivanspor-Söğütlüspor

Kışlaçay Sahası

Saat 14:00 Kışlaçayspor-Yeşilyurt Beldespor

  1. Amatör Lig A Grubunda 16. Haftanın Programı

01 Şubat 2020 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Küçücek B.-Hızırtepe Özenspor

Saat 19:00 Fırtına G.B.-Alaağaçspor

Saat 21:00 Akyazı Akınspor-Yeni Alandüzüspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00 Akartepespor-Kocadöngelspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 18:00 S. Esentepe Gölspor-Yeşiller Gençlik

Taraklı Sahası

Saat 14:00 Taraklıspor-Limanderespor

  1. Amatör Lig B Grubunda 16. Haftanın Programı

01 Şubat 2020 Cumartesi

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hacımercanspor-Akyazı Çınarlık G.

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Harunustaspor-Sakarya TEKspor

Saat 15:30 Akyazıgücüspor-Kızılcıkspor

Mekece Sahası

Saat 14:00 Hayreddinspor-Hendek Boğazspor

Hanlı Sahası

Saat 14:00 Hanlıköyspor-Ozanlargücüspor

  1. Amatör Lig C Grubunda 16. Haftanın Programı

02 Şubat 2020 Pazar

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Ferizlispor 2011-Yuvalakspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Keremalispor-Taşkısığıköyüspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30 Kuzulukspor-Sakarya SHÇEKspor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Hendek Yenimahalle

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:30 Yağcılarspor-Kaynarcaspor

  1. Amatör Lig D Grubunda 16. Haftanın Programı

02 Şubat 2020 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Garajlar Taçspor-Harb-İşspor

Saat 17:00 Sakarya Caddesispor-Altınderespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Pazarköy Eğitimspor-Yuvalıderespor

Saat 16:00 Taşburunspor-Hacıkışlaspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri

Saat 16:30 Akçayspor-Turnalı Telli Gölspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 4. Haftanın Programı

05 Şubat 2020 Çarşamba

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harbişspor-Arifiyespor

Saat 20:00 Karasu Aziziyespor-Harmanlıkspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Kocaali Sahilspor-Erenlerspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 S.T.Demirspor-Sakarya TEKspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Serdivanspor-Kırkpınarspor

U14 Futbol Liginde Haftalık Program

03 Şubat 2020 Pazartesi

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor

Saat 19:30 Çatalköprüspor-Akyazı Karadeniz

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakaryaspor A.Ş.

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Aslan Ftb. Klb.-Sapanca Akademi

U17 Futbol Liginde Haftalık Program

07 Şubat 2020 Cuma

Arifiye kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 S.T.Demirspor-Sapanca Akademispor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Harmanlıkspor-Erenlerspor

Saat 17:45 Sakarya Karadenizspor-S.Ada Futbol Klb.

Saat 19:30 Yazlıkspor-Gazellerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Akyazı Akınspor

Saat 19:45 Acıelmalıkspor-Sakarya Caddesispor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Karasu Aziziyespor-Arifiyespor

Hendek  Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Hendek Boğazspor-Hendek Gençlikspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Karapürçekspor-Hacıkışlaspor

Saat 20:00 Akyazı Karadeniz-Yeşilyurt Beldespor

08 Şubat 2020 Cumartesi

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 54 Futbol Klb.-Kocaali Sahilspor

Saat 16:00 Karasuspor-Söğütlüspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-Serdivanspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program

04 Şubat 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Akyazı Akınspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasu Aziziye-Sapanca Akademispor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Sakaryagücüspor-Erenlerspor

Saat 18:30 Sakarya Ada Ftb.Klb.-Harmanlıkspor

11 Şubat 2020 Salı

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat  18:00 Erenlerspor-Sakarya TEKspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Karasu Aziziye-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakaryagücüspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sapanca Akademi

18 Şubat 2020 Salı

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Sapanca Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Marmara Bölgesi Sakarya Haberi.

 

 

 

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com