Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
-- %0,00
BIST 95.734
%0,05
Dolar 5,5822
%0,08
Euro 6,1944
%-0,26
Altın 270,85

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı

510 defa okundu kategorisinde, 10 May 2019 - 11:25 tarihinde yayınlandı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı ( 10-17 Mayıs 2019 )

10 Mayıs 2019 Cuma

Sakarya Spor Salonu

Saat 18:00 Adatıp Sakarya B.Ş.B. Basketbol – Fenerbahçe Beko

(Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:00 Asaş – Sakarya BŞB.

(Atilla Tapşın U-11 Erkekler Basketbol Play-Off müsabakası)

11 Mayıs 2019 Cumartesi

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 13:30 Bolu Artı Akademi – Anadolu Basket

Saat 15:00 Asaş Spor – Antspor

(Basketbol Kızlar U12 Ligi)

Saat 16:30 Sakarya Gelişim – Antspor

(Atilla Tapşın U-11 Erkekler Basketbol Play-Off müsabakası)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 22:00 As Kuzulukspor – Topağaçspor

(2. Amatör Akyazı A Grubu)

Erenler Atatürk Stadı

Saat 22:00 Kozlukspor – Darıçayırıspor

(2. Amatör Karasu Grubu)

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 22:00 Ozanlargücüspor – 32 Evlerspor

(2. Amatör Merkez A Grubu)

12 Mayıs 2019 Pazar

Sakarya Spor Salonu (Judo S.)

Saat 10:00 Minikler Türkiye Şampiyonası Judo İl Seçmesi

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 12:00 Antspor – Bolu Artı Akademi

Saat 13:30 Antspor – Bolu Artı Akademi

(Basketbol Kızlar U12 Ligi)

Saat 15:00 Anadolu Basket – Asaş Spor

Saat 16:30 Sakarya Gelişim – Asaş

(Atilla Tapşın U-11 Erkekler Basketbol Play-Off müsabakası)

Geyve Stadı

Saat 15:00 Kızılkayaspor – 1957 Mekecespor

(2. Amatör Geyve – Pamukova Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Hacıfazlıoğluspor – Eskibedilspor

(2. Amatör Akyazı A Grubu)

Saat 17:00 Çatalköprüspor – As Arifiyespor

Saat 22:00 Kuyudibispor – Yuvalakspor

(2. Amatör Akyazı B Grubu)

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Erdoğduspor – Akyazı Karadeniz

(2. Amatör Akyazı B Grubu)

  1. Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Kemaliyespor – Hendek Yeşiller G.

Saat 17:00 Boğazköyspor – Karaçamspor

(2. Amatör Geyve – Pamukova Grubu)

Saat 22:00 Çarka Samiyespor – Maltepe Gençlik

(2. Amatör Merkez B Grubu)

Erenler Atatürk Stadı

Saat 16:00 Sakarya Eğitim – Yıldırımspor

(2. Amatör Merkez B Grubu)

Saat 22:00 Kazımpaşa Belde – Çaybaşı Fuadiye

(2. Amatör Merkez A Grubu)

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 16:00 Sakarya Akademik-Taşlık İ.Y.

(2. Amatör Merkez A Grubu)

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Kuruderespor – Kuyumculuspor

(2. Amatör Karasu Grubu)

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Gölkentspor – Büyükyanıkspor

Saat 22:00 Söğütlü Kalespor – Kızılcıkspor

(2. Amatör Karasu Grubu)

13 Mayıs 2019 Pazartesi

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Ö.Teksen İ.O.-Ö.SAÜ İ.O.

Saat 11:30 Ö.Bil Sakarya İ.O.-Ö.A. Altınküre O.O.

( Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği )

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 A1 / B2

Saat 11:30 B1 / A2

(Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

14 Mayıs 2019 Salı

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Ö.Neva İ.O.-Ö.Enka İ.O.

( Basketbol Minik Kızlar İl Birinciliği )

Saat 11:30 Ö.Enka  İ.O.-Ö.Erenler Güneş O.O.

Saat 13:00 Ö.Mefkure İ.O.-Ö. Şahin İ.O.

( Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği )

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Karaman İ.O.-Özel Mefkure İ.O.

Saat 11:00 Ö. S. Kale İ.O. – Geyve Kazımpaşa İ.O.

( Minik Kızlar Hentbol İl Birinciliği )

Saat 12:00 Geyve Kazımpaşa İ.O. – 21 Haziran İ.O.

Saat 13:00 Karaman İ.O. -Ö.S. Kale İ.O.

( Minik Erkekler Hentbol İl Birinciliği )

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Akyazı Akınspor – Kuzuluk Ersoy

Saat 18:15 Yazlıkspor – Hendekspor

(U13 Futbol Play-Off A Grubu)

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:15 Aslan Futbol Kulübü – Serdivan 1907spor

(U13 Futbol Play-Off A Grubu)

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 17:00 Sakaryaspor – Arifiyespor

(U13 Futbol Play-Off B Grubu)

Saat 18:00 Erenlerspor – S.T. Demirspor

Saat 18:15 Harmanlıkspor – Sapanca Akademispor

(U13 Futbol Play-Off A Grubu)

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Akyazı Karadeniz – Çatalköprüspor

(U13 Play-Off B Grubu)

A.Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Adapazarıspor – Sakaryagücüspor

(U13 Futbol Play-Off B Grubu)

Kocaeli-Düzce İl Sınırı

  1. yıl Selanikten Samsun’a Bisikletle Toprak ve bayrak taşıma

(Kocaeli İl Sınırı Karşılama ve Düzce İl Sınırı Bayrak teslim etme Saati daha sonra belirlenecek. Saat 14:00 gibi Sapanca karşılama olabilir)

15 Mayıs 2019 Çarşamba

SakaryaYüzme Havuzu- Demokrasi (Kent) Meydanı

Saat 11:30 Gençlik Haftası Yürüyüşü

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Ö.Doğa İ.O.-Ö.Teksen İ.O.

( Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği )

Saat 11:30 Ö.Neva İ.O.-Ö.Bil Sakarya İ.O.

( Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği )

Saat 18:00 Sakarya Gelişim (A) – Sakarya Özel Yıldızlar

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 MAĞLUPLAR

Saat 11:30 GALİPLER

( Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği )

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:00 Tıbbiyeliler – Adabask Spor

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

16 Mayıs 2019 Perşembe

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Ö. Mefkureİ.O.-Ö. Enka İ.O.

( Basketbol Minik Kızlar İl Birinciliği )

Saat 11:30 17 Ağustos İ.O-Ö.Enka İ.O.

( Minik Erkekler Basketbol İl Birinciliği )

Saat 18:00 Sakarya Yıldızlar – Olimpos

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Karaman İ.O-Geyve Kazımpaşa İ.O.

Saat 11:00 Özel S. Kale İ.O. – Ö. Mefkure İ.O.

( Minik Kızlar Hentbol İl Birinciliği )

Saat 12:00 Özel Neva İ.O – 21 Haziran İ.O.

Saat 13:00 Mefkure İ.O – Ö.S. Kale İ.O.

( Minik Erkekler Hentbol İl Birinciliği )

Sakarya Atletizm Pisti

Saat 16:30 Naili Moran Yaş Grupları U16 Atletizm Festivali Yarışmaları İl Seçmeleri

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:00 Asaş Spor – Sakarya Gelişim (B)

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

17 Mayıs 2019 Cuma

Sakarya Atletizm Pisti

Saat 16:30 Naili Moran Yaş Grupları U16 Atletizm Festivali Yarışmaları İl Seçmeleri

Sakarya Spor Salonu

Saat 18:00 1954 Hendek Spor – Tıbbiyeliler

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:00 Adabask Spor – Sakarya Gelişim (A)

(U-10 Erkekler Basketbol Ligi)

Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 17:00 Yazlıkspor – Aslan Futbol Kulübü

Saat 18:15 Serdivan 1907spor – Erenlerspor

(U13 Futbol Play-Off A Grubu)

Arifiye Belediye Kompleksi

Saat 17:00 S.T. Semirspor – Harmanlıkspor

Saat 18:15 Sapanca Akademispor – Hendekspor

(U13 Futbol Play-Off A Grubu)

A.Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Sakaryaspor – Adapazarıspor

(U13 Futbol Play-Off B Grubu)

Erenler Atatürk Stadı

Saat 17:00 Sakaryagücüspor – Akyazı Akınspor

Saat 18:15 Kuzuluk Ersoyspor – Akyazı Karadeniz

(U13 Futbol Play-Off B Grubu)

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:15 Çatalköprüspor – Arifiyespor

(U13 Futbol Play-Off B Grubu)

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Kerim KANCA
Yorumlara Kapalı
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com