Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı

532 defa okundu kategorisinde, 23 Ara 2019 - 16:00 tarihinde yayınlandı
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı
Halkın Nabzı

HAFTALIK PROGRAM (21-27 Aralık 2019 )

HAFTALIK PROGRAM (21-27 Aralık 2019 )

22 Aralık 2019 Pazar

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. – Zonguldak Kömür Spor A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)

Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. – Zonguldak Kömür Spor A.Ş.

(Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Veteranlar Masa Tenisi İl Birinciliği

23 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

Saat 19:45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

24 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya B.Ş.B. Basket (B) – Sakarya Basket (B)

Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim (B)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

25 Aralık 2019 Çarşamba

Yenikent Spor Salonu

Saat 18:00 Sakarya B.Ş.B. (A)-Yenikent G.S.K.

(Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

Saat 19:45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

26 Aralık 2019 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Gelişim (A)-Sakarya Basket (A)

Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B. Basket (A)-Antspor (A)

(Oğuzhan Kuş U16 Erkekler Basketbol Ligi)

27 Aralık 2019 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:00 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

Saat 19.45 U18 Erkekler Basketbol Ligi Play Off Müsabakaları

27-29 Aralık 2019

Yenikent Spor Salonu / Hendek Yeni Spor Salonu

Saat 10:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Grup Müsabakaları

OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM ( 21-27Aralık 2019 )

23 Aralık 2019 Pazartesi

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 09:30 Erol Olçok And.L.- Şen Piliç MTAL

Saat 10:30 Figen Sakallıoğlu And.L. – Hendek And.L.

Saat 11:30 SATSO MTAL – Sakarya And.L.

Saat 12:30 Mithatpaşa And.L. – Sakarya And.L.

Saat 13:30 Sakarya Spor Lisesi – Hendek MTAL

Saat 14:30 Akyazı Eyüp Genç Fen L. – Şht Üst. Selçuk Esadoğlu And.L.

(A Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Adp. And. İ.H.L.- Mithatpaşa And.L.

Saat 11:00 Kaynarca And.L. – Şehit M.Fatih Safitürk And.L.

Saat 12:00 Geyve Sinanbey MTAL – Karasu Atatürk And.L.

Saat 13:00 Şht. İbrahim Abanoz And.L. – Özel Uğur Değişim And.L.

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Saat 14:00 T.F.K. Ortaokulu-Zübeydehanım O.O.

Saat 15:15 Özel Mefkure O.O.-Özel Neva O.O.

(Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 C Grubu 2.’si-A Grubu 1.’si

Saat 11:00 A Grubu 2.’si-B Grubu 1.’si

(Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği)

Saat 12:00 Geyve Kız Anadolu İ.H.O.-Hendek Ziya Gölkalp O.O.

Saat 13:00 Üzehir Garih O.O.-Geyve Gazipaşa O.O.

(Küçük Kızlar Hentbol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 B Grubu 2.’si-C Grubu 2.’si

Saat 11:15 C Grubu 1.’si-A Grubu 2.’si

(Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)

Saat 12:30 Erenler Vali Cahit Kıraç And.L.-Özel SAÜ Vakfı And. L.

Saat 13:45 Ali Dilmen And.L.-Hacı Zehra Akkoç Kız And. L.

(B Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

24 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Salonu

Saat 12:30 Özel Şahin And.L. – Serdivan And. İ.H.L.

Saat 13:45 Mithatpaşa And.L. – Tes-İş And.L.

Saat 15:00 Özel SAÜ Vakfı And.L. – Özel Mefkure And.L.

Saat 16:45 Cevat Ayhan Fen L. – Özel Adp. Vizyon And.L.

(B Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 09:00 Okul Sporları Gençler (A-B) Karate İl Birinciliği

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Şahin And.L. – Altınküre Teknokent And. L.

Saat 11:00 Ozanlar And.L. – Ahi Evran MTAL

Saat 12:00 Geyve MTAL – Seyfettin Selim MTAL

Saat 13:00 Güneşler  And.L.. – P.Ova And. İ.H.L.

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Sakarya Spor Lisesi – Zehra Akkoç Kız Al

Saat 11:00 Sapanca And.L. – Figen Sakallıoğlu Al

Saat 12:00 Karasu Şht. İbr. Abanoz Al – Cemil Meriç Sbl

Saat 13:00 Serdivan And.L. – Tes-İş And.L.

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 10:00 Zübeydehanım O.O.- M. Kemal Atatürk O.O.

Saat 11:00 Karasu Sezi Eratik O.O.- SAÜ Vakfı O.O.

Saat 12:00 Şehir Mahmutbey O.O.- Prof. Osman Öztürk O.O.

Saat 13:00 Kazımiye Cumhuriyet O.O.- Sait Faik A. O.O.

(Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 10:00 Cumhuriyet And.L. – Özel Kale MTAL

Saat 11:30 Sapanca MTAL – Geyve Sinanbey MTAL

Saat 13:00 Akyazı Ahi Evran Mtal – Halit Evin A.İ.H.L.

Saat 14:30 Söğütlü Ç.P.L.- Tansu Çiller MTAL

(Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 10:00 Pamukova Mtal – Tes-İş And. L.

Saat 11:30 Sakarya Spor Lisesi – Arifiye MTAL

Saat 13:00 SATSO MTAL – Hendek And. İ.H.L.

(Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği)

25 Aralık 2019 Çarşamba

Erenler Suni Saha

Saat 12:00 Nazmiye Ömer Sözer O.O.-Ege Kimya O.O.

Saat 13:00 Ahmet Akkoç O.O.-Mithatpaşa O.O.

Saat 14:00 Ferizli O.O. -Üzeyir Garih O.O.

Saat 15:00 Karapürçek Atatürk O.O-Sait Faik A. O.O.

(Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 12:00 Adapazarı MTAL – Hendek Yeni Mahalle MTAL

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Saat 13:00 Akyazı Nilüfer Hatun MTAL  – Tansu Çiller MTAL

Saat 14:00 Ferizli MTAL – Özel Uğur Değişim And.L.

Saat 15:00 Hendek Atikehanım And.L.- Özel Şahin And.L.

Saat 16:00 Karasu And.L. – Erol Olçok And.L.

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 14:30 Ahmet Akkoç O.O.- Türk Fransız Kardeşlik O.O.

Saat 15:30 Sait Faik Abasıyanık Oo.-İstiklal Oo

(Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 12:30 B Grubu 2.’si -C Grubu 2.’si

Saat 13:30 C Grubu 1.’si-A Grubu 2.’si

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 A Grubu 1.’si -B Grubu 2.’si

Saat 11:15 B Grubu 1.’si -C Grubu 1.’si

(Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)

Saat 12:30 Tansu Çiller MTAL -Hacı Zehra Akkoç Kız And.L.

Saat 13:45 Erenler Vali Cahit Kıraç And.L. – Ali Dilmen And.L.

(B Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 A1 /B2

Saat 11:00 B1 / A2

(Yıldız Erkekler Hentbol İl Birinciliği Yarı Final Grubu)

Saat 12:00 Şehit Ahmet Çondul O.O.-Geyve Kız Anadolu İ.H.O.

Saat 13:00 Geyve Atatürk O.O.-Aykut Yiğit O.O.

(Yıldız Kızlar Hentbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Özel Neva Oo-Tfk Ortaokulu

Saat 11:15 Zübeydehanım O.O.-Ahmet Akkoç O.O.

(Yıldız Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

Saat 12:30 Sakarya IMBK MTAL – Farabi MTAL

Saat 13:30 Özel SAÜ Vakfı And.L. – Recepbey MTAL

Saat 14:30 Şen Piliç MTAL – Atatürk And.L.

Saat 15:30 Şehit A. Güner Ekici Al – Şehit Üst.Selçuk Esadoğlu And.L.

Saat 16:30 Serdivan  A.L. – Hendek MTAL

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

26 Aralık 2019 Perşembe

Sakarya Spor Salonu

Saat 12:30 Şehit İbrahim Abanoz And.L.- Erol Olçok And.L.

Saat 13:30 Kaynarca And.L. – Fikret İ. Aktekin And.L.

Saat 14:30 Geyve Sinanbey MTAL- Altınküre And.L.

Saat 15:30 Adp. And. İ.H.L. – Özel Doğa And.L.

Saat 16:30 Ozanlar And.L. – Cemil Meriç Sos. Bl.L.

(Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 12:30 A Grubu 1.’si-C Grubu 2.’si

Saat 13:30 D Grubu 1.’si – B Grup 2.’si

Saat 14:30 B Grubu 1.’si -D Grup 2.’si

Saat 15:30 C Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si

(A Genç Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Mahmutbey O.O.- Sait Faik A. O.O.

Saat 11:00 Prof. Osman Öztürk O.O.- Kazımiye Cumhuriyet O.O.

Saat 12:00 Süleyman Şah O.O.- Özel Doğa O.O.

(Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 12:30 Özel Şahin And.L. – Tes-İş And.L.

Saat 13:45 Serdivan And. İ.H.L.- Mithatpaşa And.L.

Saat 15:00 Özel SAÜ Vakfı And.L. – Özel Adp. Vizyon And.L.

Saat 16:45 Özel Mefkure And.L. – Cevat Ayhan Fen L.

(B Genç Erkekler Basketbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı

Saat 13:00 A Grubu 1.’si- D Grubu 2.’si

Saat 14:30 C Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si

(Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 13:00 D Grubu 1.’si – B Grubu 2.’si

Saat 14:30 B Grubu 1.’si – C Grubu 2.’si

(Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği)

27 Aralık 2019 Cuma

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Özel Mefkure O.O.-Cengiz Topel O.O.

Saat 13:00 Özel Şahin O.O. -Aydın Gürdamar O.O.

Saat 14:00 Kaynarca Mimar Sinan O.O. -Şehit Mahmutbey O.O.

Saat 15:00 Vali Mustafa Uygur O.O. -M. Kemal Atatürk O.O.

(Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 12:30 Karasu Şehit İbr. Abanoz And.L.- Figen Sakallıoğlu And. L.

Saat 13:30 Cemil Meriç Sbl – Sapanca And.L.

Saat 14:30 Sakarya Spor Lisesi – Tes-İş And.L.

Saat 15:30 Zehra Akkoç Kız And.L. – Serdivan And.L.

(A Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Sakarya Anadolu Lisesi Spor Salonu

Saat 14:30 Sabihanım O.O.-İstiklal O.O.

Saat 15:30 Ahmet Akkoç O.O.-Sait Faik Abasıyanık O.O.

(Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği)

Saat 12:30 A Grubu 1.’si -B Grubu 2.’si

Saat 13:30 B Grubu 1.’si -C Grubu 1.’si

(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

Atatürk Spor Salonu

Saat 10:00 C Grubu 2.’si -A Grubu 1.’si

Saat 11:15 A Grubu 2.’si -B Grubu 1.’si

(Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği Çeyrek Final Müsabakaları)

Saat 12:30 Özel SAÜ Vakfı And. L.-Ali Dilmen And. L.

Saat 14:00 Tansu Çiller MTAL-Erenler Vali Cahit Kıraç And.L.

(B Genç Kızlar Basketbol İl Birinciliği)

 AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

 U16 LİGİ HAFTALIK PROGRAM

20 Aralık 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:30 Akyazı Akınspor-Sakarya TEKspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Erenlerspor-Sakaryagücüspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakarya Ada Futbol

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sapanca Akademi-Karasu Aziziyespor

21 Aralık 2019 Cumartesi

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya Caddesispor-Sapanca Kurtköy

Saat 16:00 Karasuspor-Acıelmalıkspor

Saat 18:00 Sakarya Tüvasaş Demir-54 Futbol Kulübü

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Geyvespor-Sakarya Akademikspor

Geyve Stadı

Saat 15:00 Pamukova 1968spor-Arifiyespor

22 Aralık 2019 Pazar

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat  14:00 Ferizlispor 2011-Kocaali Sahilspor

24 Aralık 2019 Salı

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Harmanlıkspor

Saat 19:45 Sakarya TEKspor-Erenlerspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 18:30 Sapanca Akademi-Akyazı Akınspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol-Karasu Aziziyespor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 54 Futbol Klb.-Pamukova 1968spor

Saat 19:45 Arifiyespor-Geyvespor

25 Aralık 2019 Çarşamba

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Akademik-S.T.Demirspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Acıelmalıkspor-Ferizlispor 2011

Saat 19:45 Kocaali Sahilspor-Serdivanspor

 U14 FUTBOL LİGİ HAFTALIK PROGRAM

23 Aralık 2019 Pazartesi

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Gazellerspor-Hendekspor

Saat 19:30 Aslan Ftb. Klb.-Çatalköprüspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat  18:30 Akyazı Karadeniz-Erenlerspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat  18:00 Sapanca Akademispor-Sakaryaspor A.Ş.

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 19:30 Sakarya Tüvasaş Demir-Harmanlıkspor

Saat 18:00 Karasuspor-Akyazı Akınspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-54 Futbol Klb.

Saat 19:30 Sakarya TEKspor-Arifiyespor

2.AMATÖR U19 FUTBOL LİGİ 5.HAFTA PROGRAMI

22 Aralık 2019 Pazar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Turnalı Telligölspor-Sapanca Akademi

Saat 16:00 Büyükyanıkspor-Çarka Samiyespor

Saat 18:00 Yazlıkspor-Sakarya Ada Futbol Klb.

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Hızırtepe Özenspor-Sakaryagücüspor

Saat 16:00 Yıldırımspor-Karaaptiler Akınspor

Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Söğütlü Kale

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Çamlıca Belde-Çaybaşı Fuadiyespor

Hendek Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Hendek Boğazspor

25 Aralık 2019 Çarşamba

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 20:00 Sakarya  Ada Futbol Klb.- Kazımpaşa Birlik

26 Aralık 2019 Perşembe

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat  18:00 Sapanca Akademispor-Yazlıkspor

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com