Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce

Zonguldakta Spor Müsabakaları Haftalık Program

567 defa okundu kategorisinde, 13 Eki 2018 - 17:44 tarihinde yayınlandı
Halkın Nabzı

İLİMİZ SPOR TESİSLERİNDE YAPILACAK OLAN MÜSABAKALARIN

HAFTALIK PROGRAMI

BRANŞI SAHASI SAAT TAKIMLAR KATEGORİSİ

13 EKİM 2018 CUMARTESİ

FUTBOL FENER SAHASI 13.00 CAPETİ MERKEZ ATLY.SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-17
KOZLU SAH. 14.30 KOZLU BLD.SPOR ÇAYDEĞİRMENİ BLD.SPOR S.AMATÖR
KİLİMLİ SAH. 12.00 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR SAKARYA AŞ. G.LİGİ U-15
KİLİMLİ SAH. 14.00 ZONGULDAIK KÖMÜRSPOR SAKARYA AŞ. G.LİGİ U-16
KİLİMLİ SAH. 16.00 KİLİMLİ BLD.SPOR ZONG.SARAYSPOR U-15
ÇAYCUMA SNT.SH. 14.00 TÜRKALİSPOR İSTASYON GEMİCİLERSPOR U-17
ALAPLI SAH. 15.00 ELEŞLERSPOR KDZ.ERĞ.G.YILDIZSPOR U-17
ÇAT.Ü.SAKA SAH. 13.30 ÇATES IŞIKSPOR TEPEBAŞISPOR 1.AMATÖR
KARADON SAH. 14.00 KARADONSPOR GELİKSPOR U-15
BAYÇAYIRI SAH. 12.00 KDZ.ERĞ.BLD.SPOR BALISPOR U-17
BEYÇAYIRI SAH. 14.00 AKINSPOR KDZ.ERĞ.BLD.SPOR U-15
BEYÇAYIR SAH. 16.00 ERĞ.GÖZTEPE SPOR ERĞ.DEMİRSPOR U-15
HENTBOL SİTE SPOR SAL. 13.00 ZONG.HALAY SK. KAYSERİ GHİM SK. 2.LİG ERKEK
VOLEYBOL SİTE SPOR SAL. 16.00 ZONG.D.S.İ.SPOR MALİYE OKULLARI 2.LİG BAYAN

14 EKİM 2018 PAZAR

FUTBOL FENER SAHASI 10.30 CAPETİ MERK.ATLY.SPOR KOZLU TAŞKÖMÜRÜSPOR U-15
FENER SAHASI 12.30 KARAELMASSPOR TERAKKİSPOR 1.AMATÖR
FENER SAHASI 14.30 ZONG.GENÇLİKSPOR ÇATALAĞZI DEMİRSPOR 1.AMATÖR
FENER SAHASI 16.30 ZONGULDAK SARAYSPOR MUSLU BLD.SPOR U-17
KOZLU SAHASI 14.30 İHSANİYESPOR PERŞEMBE BLD.SPOR S.AMATÖR
KİLİMLİ SAHASI 12.00 KİLİMLİ BLD.SPOR KOZLU BLD.SPOR U-17
KİLİMLİ SAHASI 15.00 KİLİMLİ BLD.SPOR AKINSPOR S.AMATÖR
GELİK SAHASI 13.00 AYİÇİSPOR 1848 SİYAHİNCİSPOR 1.AMTÖR
BEYÇAYIRI SAHASI 12.00 KDZ.ERĞ.G.YILDIZSPOR ZONG.EREĞLİSPOR U-15
BEYÇAYIRI SAHASI 15.00 ZONG.EREĞLİSPOR ERĞ.KARADENİZSPOR U-17
ALAPLI SAHASI 14.30 ALAPLI BLD.SPOR MUSLU BLD.SPOR S.AMATÖR
DEVREK ÇİM SAH. 15.00 DEVREK BLD.SPOR ZAFERSOIR BAL
ÇAYCUMA SENT.SH 13.00 FİLYOS ATEŞSPOR CAPETİ MERK.ATLY.SPOR S.AMATÖR
ÇAYCUMA ÇİM SAH 15.30 ÇAYCUMASPOR GELİKSPOR S.AMATÖR

17 EKİM 2018 ÇARŞAMBA

FUTBOL K.K. KÖKSAL STADI 14.30 ZONG.KÖMÜRSPOR TOKATSPOR TFF.2.LİG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com